کافه ربات

شرکتی دانش محور، جوان، خلاق، در مسیر رشد و شکوفایی

ما میخواهیم الهام بخش خلاقیت و نوآوری باشیم

هدف ما این است که الهام بخش خلاقیت و نوآوری باشیم. خلاقیت و نوآوری در همه عرصه ها؛ هم در ارائه محصولات و خدمات متمایز و منحصر به فرد و هم در ایجاد محیطی جذاب، شاداب و دوستانه برای کارکنان.

ما معتقدیم بهترین راهبرد، انجام دادن «یک» کار واقعا عالی است و البته باور داریم برای انجام دادن یک کار عالی به کارکنان عالی نیاز داریم. در کافه ربات، همه از بهترین ها هستند تا بهترین کارهای ممکن را انجام دهند.

ما در راهی که پیش رو داریم، تلاش خواهیم کرد ارزش های اخلاقی و فرهنگی جزء جدایی ناپذیر تصمیماتمان باشد. ما با تمام توان می کوشیم برای جوانان کارآفرینی کنیم و میراثی ارزشمند برای کشورمان به جا بگذاریم.
ما می خواهیم ایران را بهتر از آنگونه تحویل گرفتیم، تحویل دهیم

ما عاشق رباتیک هستیم

ما می خواهیم تجربیات و دانش خود را با شما به اشتراک بگذاریم. می خواهیم به شما بیاموزیم که چگونه بدون این که تجربه و تخصص بالایی در این زمینه داشته باشید، از علم رباتیک بیشترین لذت را ببرید. ما به شما کمک خواهیم کرد چگونه ایده هایتان را عملی کنید.
شاید دانشجو باشید و بخواهید در مسابقات شرکت کنید، یا یک دانش آموز که بدون هیچ دانش تخصصی علاقه ی زیادی به این زمینه دارد. شاید هم یک متخصص حرفه ای که می خواهید پروژه های مهم صنعتی را عملی کنید. تمام تلاش ما این است که شور و اشتیاق را در وجود شما شعله ور کنیم؛ همواره بر دانش و آگاهی خود و شما بیافزاییم در پیشرفت علم و تکنولوژی و فرهنگ کشورمان سهیم باشیم.
«ما می خواهیم علم رباتیک را به خانه همه علاقمندان ببریم»

پیام مدیرعامل

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه زیادی به تکنولوژی های روز و صنعت رباتیک در بین آنها وجود دارد. کار تیمی را خوب می شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، کافه ربات را بر اصول چهار گانه رشد، گسترش دانش، مشتری محوری و تعهد به مسئولیت های اجتماعی بنا نهادیم.
ما با باور به این ارزش ها می کوشیم در مسیر موفقیت حرکت کنیم و از پیشتازان این عرصه باشیم.

ما تلاش می کنیم تا سطح دانش رباتیک را در ایران ارتقا ببخشیم
ما می کوشیم از طریق حمایت از ایده ها، توجه به نیازهای بومی و توسعه خدمات رایگان صنعت رباتیک در ایران را رشد دهیم
بهترین لحظه های زندگی کاری ما، وقتی است که صدای مشتریانمان را می شونیم و با آن ها صحبت می کنیم
ما نسبت به جامعه ای که در آن هستیم و مسئولیت های اجتماعی که داریم بی تفاوت نیستیم

کافه رباتی ها همه جوان هستند و همین اختلاف سنی کم سبب شده همدلی و صمیمت اعضای آن دو چندان شود. ما در کافه ربات آدم ها را انتخاب می کنیم نه تخصص ها را؛ چرا که معتقدیم می توانیم یاد بگیریم و از دل همین یادگیری ها رشد کنیم. سابقه کاری و مدرک تحصیلی هیچگاه در اولویت نیست، بلکه توانایی در پذیرش مفاهیم اساسی، یادگیری و کیفیت کار ملاک و معیار است.
ما با استخدام دانشجویان نه تنها مشکلی نداریم، بلکه به آن ها کمک می کنیم برنامه کاری و تحصیل خود را مدیریت کنند و انعطاف زمانی دلخواه را داشته باشند.
ما در کافه ربات فقط بدنبال ارائه محصولات و خدمات جدید نیستیم، ما بدنبال خلق تجربه ای جدید از زندگی هستیم و این فقط با بهره گیری از ابتکار و نوآوری میسر می شود. خلاقیت و نوآوری در همه عرصه ها؛ محصولات جدید، خدمات نوین، کارآفرینی و ... . کافه ربات پر است از افراد با انگیزه، سخت کوش و الهام بخش؛ شما هم به کافه ربات بپیوندید و کمک کنید کشورمان و جهان را بهتر از آنچه به ما داده شده است، تحویل دهیم

شما هم عضوی از یک تیم خارق العاده باشید

کافه ربات برای تکمیل تیم خود، به دنبال افرادی جوان، خلاق و پرتلاش می‏گردد. ما در کافه ربات به کار تیمی اعتقاد داریم و باور داریم که موفقیت فقط با وجود یک تیم خوب، امکان‌پذیر است. اگر احترام و پشتکار از خصوصیت‏‌های شماست، اگر باور دارید می‌‏توانید در صنعت رباتیک و الکترونیک فردی تاثیرگذار باشید و اگر همواره در کنار رشد شغلی به دنبال رشد شخصی هستید کافه ربات می‌‏تواند موقعیتی مناسب برای برآورده‌کردن این انتظارات باشد.

فکر می کنید در کدام بخش می توانید با ما همکاری کنید؟
بازاریابی و فروش / امور علمی و فنی / مشاوره و پشتیبانی

رزومه خود را برای ما ارسال کنید: info (at) caferobot (dot) ir