انجمن تخصصی رباتیک و الکترونیک

1. mehdi96
  2. سنسورها
  3. پنج شنبه, 12 اکتبر 2017
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
اینجانب برای انجام رساله دکتری، نیازمند دستگاه ردیاب موقعیت مکانی کارگر در داخل ساختمان هستم. به نحوی که تگ با آی دی مشخص روی کارگر نصب شود و اطلاعات موقعیت کارگر را به ریدر بفرستد و ریدر ذخیره سازی داده ها را انجام دهد. که در پایان روز اطلاعات و داده های نظیر مسیرهای که کارگر در طول روز رفت و امد کرده با زمان مشخص و مختصات با دقت حدودا یک متر برای هر کارگر به ما بدهد. ( هدف این است که مشخص شود آیا کارگری در مناطق خطرناک ورود پیدا کرده و اگر پیدا کرده در چه زمانی و چندبار و چه مدت در آن ناحیه بوده است)
در مقالات مختلف بیشتر از سیستم RFID استفاده کردند. نوع تکنولوژیش مهم نیست.
همچنین نیاز دارم که ده تگ به صورت همزمان در کارگاه به ریدر اطلاعات بفرستند. به پیوست یک نمونه از مشخصاتی که یک مقاله استفاده کرده خدمتتان ارسال میگردد.( البته مهم نیست از چه دستگاهی. مهم هدف هست)
پیشاپیش از پاسخگوی شما به این پیام بینهایت سپاسگذارم. باتشکر
پیوست‌ها
saeed پاسخ پذیرفته شده
سلام. سیستم RFID که در مقاله خونده بودید راه کار خوبیه . البته نمی دونم از کجا باید تهیه کنید چون تگ فعال احتیاج دارید . شاید از GPS دقیق هم بتونید استفاده کنید. اگه RFID بخواید باید براتون وارد کنیم
کامنت ها
به نظر شما از این برد میتونم استفاده کنم؟
Development Board for Decawave DWM1001 module
"DWM1001-DEV"
اگر قابلیت استفاده آسان داره برای هدف من داره، شما میتوانید وارد کنید؟
  1. mehdi96
  2. 2 ماه قبل
از چه طریق میتونم باهاتون ارتباط داشته باشم برای واردات؟چون من فنی نیستم از قطعات سردرنمیارم. آیا شرکت شما مشخصاتی که میخوام رو میتوانن وارد کنن و بسازند؟ حالا چه RFIF چه ماژول DWM1000 و...
سیستمی میخوام که از نظر هزینه ای هم مقرون بصرفه باشه با توجه به اینکه تعداد ده تگ نیاز دارم.
GPSبه نظرم زیر سقف کار نمیکنه و با دقت بالا هم هزینه خیلی زیادی میشه.
  1. mehdi96
  2. 2 ماه قبل
هنوز کامنتی ارسال نشده است
saeed پاسخ پذیرفته شده
برای واردات باید تماس بگیرید .
از DWM 1001 هم میتونید استفاده کنید.
کامنت ها
هنوز کامنتی ارسال نشده است
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است.
شما نیز اجازه ارسال پاسخ را ندارید