انجمن تخصصی رباتیک و الکترونیک

1. pedram
  2. الکترونیک، رباتیک و کنترل
  3. سه شنبه, 31 اکتبر 2017
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام، در مورد ماژول nodemcu : چطور بتونیم تنظیمات esp8266 روی nodemcu رو تغییر بدیم؟ مثلا براش پورت تعریف کنیم
saeed پاسخ پذیرفته شده
کامنت ها
هنوز کامنتی ارسال نشده است
hajimahdi پاسخ پذیرفته شده
علاوه بر موارد بالا

حتما درایور های مربوط به برد NodeMCU را روی ویندوز یا لینوکس نصب کنید.
در غیر اینصورت پورت Com اتصال USB شناسایی نخواهد شد.
مرجع‌ها
  1. https://sparks.gogo.co.nz/ch340.html
  2. http://esp-idf.readthedocs.io/en/latest/get-started/establish-serial-connection.html
کامنت ها
mohammad60 پاسخ پذیرفته شده
سلام
من 2 تا مشکلی با برد "NodeMCU ESP-12E Module دارم
مشکل اولم چراغ ابیش روشن نمیشه و فقط چراق ماژول وایفایش فقط زمانی که به کامپیوتر متصل شد روشن میشه اونم در حد 1 ثانیه و مشکل دوم این که موقع پروگرم کردن ماژول از طرف نرم افزار آردوینو ارور زیر رو میده :

Arduino: 1.6.9 (Windows XP), Board: "NodeMCU 1.0 (ESP-12E Module), 80 MHz, 4M (1M SPIFFS), v2 Lower Memory, Disabled, None, Only Sketch, 115200"

In file included from c:\documents and settings\administrator\local settings\application data\arduino15\packages\esp8266\tools\xtensa-lx106-elf-gcc\1.20.0-26-gb404fb9-2\xtensa-lx106-elf\include\c++\4.8.2\algorithm:60:0,

from C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Arduino15\packages\esp8266\hardware\esp8266\2.4.1\cores\esp8266/Arduino.h:254,

from sketch\internet_robot.ino.cpp:1:

c:\documents and settings\administrator\local settings\application data\arduino15\packages\esp8266\tools\xtensa-lx106-elf-gcc\1.20.0-26-gb404fb9-2\xtensa-lx106-elf\include\c++\4.8.2\utility:68:28: fatal error: bits/c++config.h: No such file or directory

#include <bits/c++config.h>

^

compilation terminated.

exit status 1
Error compiling for board NodeMCU 1.0 (ESP-12E Module).

This report would have more information with
"Show verbose output during compilation"
option enabled in File -> Preferences.

ضمنا چطوری میتو نم با دستورات AT commond ماژول و اماده کنم ایا در محیط اردوینو میشه؟
اگه میشه لطفا مراحل 0تا 100 اونو توضیح بدید
متشکر میشم اگه راهنمایی کنید
کامنت ها
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است.
شما نیز اجازه ارسال پاسخ را ندارید