انجمن تخصصی رباتیک و الکترونیک

1. behnamershadian@yahoo.com
  2. سنسورها
  3. چهارشنبه, 15 نوامبر 2017
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام
من ماژول فشار MS5611را خریده ام.برای استفاده از اون به عنوان نمایشگر ارتفاع از کدام برد آردینو و نمایشگر و به چه طریقی باید عمل کنم؟میخواهم این برد و نمایشگر را به صورت دایمی به سنسور مربوطه وصل کنم.
پیوست‌ها
noroozi پاسخ پذیرفته شده
سلام ، روزتون بخیر
با توجه به اینکه پروتکل ارتباطی این ماژول i2c است و در تمامی انواع بردهای آردوینو این نوع خروجی قابل پشتیبانی است میتوانید از هر مدل دلخواهی برای این منظور استفاده کرد. برای مثال در برد های آردوینو uno ، mega ، مینی و سایر بردهای آردوینو پایه های ارتباطی این پروتکل قرار گرفته است. برای استفاده از نمایشگر میتوانید از این لینک چندمورد که برای استفاده با آردوینو مناسب است را مشاهده بفرمایید . نوع ارتباط نمایشگر های گفته شده spi و یا io است. که این دو مورد پایه های استفاده نشده از برد شما را استفاده میکند. به عنوان تغذیه میتوانید از آداپتور آردوینو برای استفاده ی دائمی استفاده بفرمایید .
درباره ی خود ماژول از اسناد موجود در صفحه ی خرید محصول استفاده بفرمایید. مثال کد آردوینو هم در میان آن ها موجود است.
کامنت ها
سلام
ممنون از راهنمایی شما.منظور از آداپتور آردوینو چیست؟یعنی از یک شارژر موبایل نمیشه برای این کار استفاده کرد و حتما باید آداپتور مخصوص آردوینو رو خرید؟اگر بخواهم برد آردوینو (تو فکر خرید مدل مگا هستم)بخرم از نوع اصلی بخرم یا معمولی ها هم با کیفیت هستند؟
  1. behnamershadian@yahoo.com
  2. 4 هفته قبل
آداپتور های شارژر ولتاژ 5 ولت دارند و این مقداربرای راه اندازی آردوینو کافی نیست (ولتاژ عملیاتی بررای آردوینو 7 الی 12 ولت هست ، استفاده از 12 ولت اصلا توصیه نمیشه) . مناسب ترین مقدار همون 9 ولت هست. هر آداپتور 9 ولت 1 آمپری میتونه برای راه اندازی آردوینو مورد استفاده قرار بگیره.
  1. noroozi
  2. 3 هفته قبل
هنوز کامنتی ارسال نشده است
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است.
شما نیز اجازه ارسال پاسخ را ندارید