انجمن تخصصی رباتیک و الکترونیک

1. sun2sun
  2. الکترونیک، رباتیک و کنترل
  3. شنبه, 06 ژانویه 2018
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام
من به تازگی با رزبری آشنا شدم و میخوام شروع کنم به برنامه نویسی و ساخت روبات های پرنده
ابتدا یه بیوگرافی قبل سوال اصلیم
من رشته کامپیوتر بودم و با دات نت فریم ورک کار میکنم و برنامه نویسی انجام میدم ( C#, vb.net) حالا چه تحت وب چه تحت ویندوز و فقط با این زبان آشنا هستم

سوالم :
الان با چه زبانی شروع به کار کنم برای برنامه نویسی در رزبری پای که داکیومنت و ماژول های مورد نیاز رو بشه گیر آورد و لنگ نزاره آدم رو و از همه مهم تر اینکه من میخوام بعد از آشنایی مقدماتی با برنامه نویسی رزبری پای مشغول ساخت یه کوادکوپتر بشم و دوست دارم زبان برنامه نویسی که انتخاب میکنم چیزی باشه که کم نیاره یا اذیت نکنه

خیلی سرچ کردم ولی هر کسی یه نظری داره و زبان هایی برنامه نویسی هم زیاد دیدم در این مورد مثل پایتون یا نود رد یا ....
کدوم واقعا از همه کامل تر هست مخصوصا در زمینه روبات ها و ریسورس راحت میشه پیدا کرد براش با خود سی شارپ امکان برنامه نویسی نیست برای رزبری پای و روبات ها ؟

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر
saeed پاسخ پذیرفته شده
سلام
زبان هایی که برای رزبری وجود دارند همه خوبند ، اگر ضعیف بودن حتما حذف میشدن . فقط بستگی به این داره که شما دقیقا بخوای چیکار کنید . با این حال پیشنهاد من پایتون هست اون هم به دلیل سادگی و داشتن داکیمنت های زیاد . برای یاد گرفتن هم پیشنهادم استارترکیت هست
http://thecaferobot.com/store/raspberry-pi-3-starter-kit
کامنت ها
سلام تشکر از پاسختون
هدف که مشخص هست و.ساخت ربات ها و مخصوصا پرنده
دیروز سفارش دادم البته به صورت قطعه قطعه چون یک سری از وسایل موجود بود و داشتم و امروز صبح دستم رسید
پس نظر شما برای برنامه نویسی پایتون هست با توجه به انتخاب ساخت روبات ها!؟
  2. 8 ماه قبل
هنوز کامنتی ارسال نشده است
saeed پاسخ پذیرفته شده
قطعا پایتون به خاطر سادگی و در عین حال قدرتمند بودن ، یکی از بهترین زبان ها برای شروع است .
کامنت ها
هنوز کامنتی ارسال نشده است
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است.
شما نیز اجازه ارسال پاسخ را ندارید