انجمن تخصصی رباتیک و الکترونیک

1. sun2sun
  2. الکترونیک، رباتیک و کنترل
  3. شنبه, 06 ژانویه 2018
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام
من به تازگی با رزبری آشنا شدم و میخوام شروع کنم به برنامه نویسی و ساخت روبات های پرنده
ابتدا یه بیوگرافی قبل سوال اصلیم
من رشته کامپیوتر بودم و با دات نت فریم ورک کار میکنم و برنامه نویسی انجام میدم ( C#, vb.net) حالا چه تحت وب چه تحت ویندوز و فقط با این زبان آشنا هستم

سوالم :
الان با چه زبانی شروع به کار کنم برای برنامه نویسی در رزبری پای که داکیومنت و ماژول های مورد نیاز رو بشه گیر آورد و لنگ نزاره آدم رو و از همه مهم تر اینکه من میخوام بعد از آشنایی مقدماتی با برنامه نویسی رزبری پای مشغول ساخت یه کوادکوپتر بشم و دوست دارم زبان برنامه نویسی که انتخاب میکنم چیزی باشه که کم نیاره یا اذیت نکنه

خیلی سرچ کردم ولی هر کسی یه نظری داره و زبان هایی برنامه نویسی هم زیاد دیدم در این مورد مثل پایتون یا نود رد یا ....
کدوم واقعا از همه کامل تر هست مخصوصا در زمینه روبات ها و ریسورس راحت میشه پیدا کرد براش با خود سی شارپ امکان برنامه نویسی نیست برای رزبری پای و روبات ها ؟

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر
saeed پاسخ پذیرفته شده
سلام
زبان هایی که برای رزبری وجود دارند همه خوبند ، اگر ضعیف بودن حتما حذف میشدن . فقط بستگی به این داره که شما دقیقا بخوای چیکار کنید . با این حال پیشنهاد من پایتون هست اون هم به دلیل سادگی و داشتن داکیمنت های زیاد . برای یاد گرفتن هم پیشنهادم استارترکیت هست
http://thecaferobot.com/store/raspberry-pi-3-starter-kit
کامنت ها
سلام تشکر از پاسختون
هدف که مشخص هست و.ساخت ربات ها و مخصوصا پرنده
دیروز سفارش دادم البته به صورت قطعه قطعه چون یک سری از وسایل موجود بود و داشتم و امروز صبح دستم رسید
پس نظر شما برای برنامه نویسی پایتون هست با توجه به انتخاب ساخت روبات ها!؟
  2. 11 ماه قبل
هنوز کامنتی ارسال نشده است
saeed پاسخ پذیرفته شده
قطعا پایتون به خاطر سادگی و در عین حال قدرتمند بودن ، یکی از بهترین زبان ها برای شروع است .
کامنت ها
هنوز کامنتی ارسال نشده است
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است.
شما نیز اجازه ارسال پاسخ را ندارید