ماژول ولت متر مولتی فانکشن KWS-AC301 50-300V AC
[COM-14-004]
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا جزئیات
30 هزار تومان تخفیف اولین خرید با کد HELLO (حداقل خرید 300 هزار تومان)
موجودی: موجود نیست
Only %1 left
کد انبار
COM-14-004
توجه: عکس اول متعلقات همراه محصول می باشد (به گزینه ها توجه شود)
  • بازه اندازه‌گیری ولتاژ: AC 50 - 300 ولت
  • بازه اندازه‌گیری جریان: 0 - 20 آمپر
  • بازه اندازه‌گیری توان: 0 - 4400 وات
  • بازه اندازه‌گیری ظرفیت: 0.01 - 99999 کیلووات‌ساعت
  • بازه اندازه‌گیری دما: -10°C تا 150°C
  • بازه ضریب توان: 0.01 - 1 PF
  • نوع شنت: داخلی
  • مدل‌ها:
    • AC301-20A: بدون ارتباط 485
    • AC301L-20A: با ارتباط 485
  • نظارت بر مصرف انرژی در خانه‌ها
  • استفاده در پروژه‌های صنعتی برای اندازه‌گیری دقیق پارامترهای الکتریکی
  • ابزار آموزشی در زمینه مهندسی برق
  • کاربردهای آزمایشگاهی و تحقیقاتی
Specifications of KWS-AC301 Power Meter
  • Voltage Measurement Range: AC 50 - 300V
  • Shunt Type: Built-in
  • 485 Communication: No
    • AC301-20A: Without 485 communication
    • AC301L-20A: With 485 communication
  • Current Measurement Range: 0 - 20A
  • Power Measurement Range: 0 - 4400W
  • Capacity Measurement Range: 0.01 - 99999 kWh
  • Timing Measurement Range: 0 - 999 hours
  • Temperature Range: -10°C to 150°C
  • Frequency Measurement Range: 50 - 60Hz
  • Power Factor Range: 0.01 - 1 PF