روبوکلاب

روبو کلاب چیست؟

در باشگاه مشتریان کافه ربات، فعالیت کنید و با کسب امتیاز از جوایز و تخفیف های ویژه بهره مند شوید. هدف اصلی ما در روبوکلاب، تداوم لذت خرید و خلق تجربه های متفاوت و هیجان انگیز است.

در روبوکلاب می توانید با انجام خرید، ثبت نظر برای محصولات، دعوت از دوستانتان و پاسخ به سوالات فروم امتیاز کسب کنید.

چگونه در روبوکلاب امتیاز کسب کنید؟

خرید از کافه ربات

به ازای هر ۱۰ هزار تومان خرید از کافه ربات، یک امتیاز دریافت کنید. پس از اینکه سفارش پردازش و ارسال شود، امتیاز شما در حساب کاربری تان قابل مشاهده و استفاده خواهد بود. سقف کسب امتیاز در هر خرید، ۵۰۰ امتیاز است

Mission Image

ثبت نظر برای کالاها

برای هر کالایی که دیدگاه می‌نویسید، در صورت تایید، ۱۰ امتیاز دریافت می‌کنید. سقف امتیاز حداکثر ۵۰ امتیاز در روز است.

Mission Image

ثبت نام از طریق لینک معرفی

اگر تاکنون در کافه ربات ثبت نام نکرده اید، در صورتی که از طریق لینک معرفی ثبت نام کنید، ۲۵۰ امتیاز دریافت می‌کنید. با استفاده از این امتیاز می‌توانید کوپن تخفیف دریافت کنید و اولین خریدتان را با تخفیف انجام دهید.

Mission Image

معرفی دوستان به کافه ربات

کافه ربات را به دوستانتان معرفی کنید و پس از اولین خریدشان از کافه ربات ۲۵۰ امتیاز دریافت کنید. سقف امتیاز دریافتی از این طریق حداکثر ۵۰۰۰ امتیاز (۲۰ نفر) است. لینک معرفی را اینجا دریافت کنید.

Mission Image

فعالیت در انجمن

در انجمن کافه ربات فعالیت کنید، سوال بپرسید، پاسخ دهید، رای دهید و کامنت بگذارید؛ و علاوه بر کمک کردن به دیگران امتیاز کسب کنید و با امتیازتان از جوایز روبوکلاب بهره مند شوید. نحوه کسب امتیاز در انجمن را اینجا مشاهده کنید.

Mission Image

امتیازهای مناسبتی

ما ممکن است برای مناسبت های مختلف امتیازهایی را به حساب کاربری شما اضافه کنیم. بنابراین حتما در تلگرام و اینستاگرام ما را دنبال کنید تا از این امتیازها مطلع شوید!

Mission Image