بیایید

پیشنهادهای شگفت انگیز مشاهده همه مشاهده همه
محصولات منتخب پیشنهاد کارشناسان کافه ربات مشاهده همه
با مدیران کافه ربات آشنا شوید
(ببینید ما که هستیم و چه می کنیم!)
سفارش دادم. همه چیز عالی پیش رفت اما کمبود برخی از قطعات به شدت حس میشه. به عنوان مثال سنسور جریان و ولتاژ اورجینال از تگزاس اینسترومنتس .
80%
Profile image
علیرضا کیمیا
تقریبا بعد از یکسال خرید متعدد از کافه ربات باید بگم واقعا دمتون گرم که نه تنها دقیق و با انصاف کار می‌کنید بلکه با سایت خوبتون سطح علمی در زمینه برق و رباتیک رو هم چندین لول برای دانشجویان و دانش آموزان و علاقه مندان بالاتر می‌ برید و همه اینها حسن نیت و ذهن زیبای مجموعه تون رو نشون میده. باز هم مثل همیشه تشکر و آرزوی بهترینها
100%
Profile image
رمضانی
با سلام من چند سالی هست از فروشگاه ... تبریز خرید میکنم. برای اولین بار از کافه ربات خرید کردم همه چیز عالی بود. جالبتر پاسخگویی و راهنمایی با حوصله پرسنل. نهایت تشکر از مدیران فروشگاه کافه ربات.
100%
Profile image
احمد همتی
خیلی ساده توضیح بدم : 10 سال گذشته اشتباه کردم که از این فروشگاه خرید نکردم .
100%
Profile image
علیرضا کیمیا
برای اولین بار از کافه ربات خرید کردم و با بد قولی مواجه شدم. اولین سفارشم بود و عجله داشتم و برای زود تر رسیدن کالا ها از پیک موتوری استفاده کردم ولی بعد از دو روز یعنی ۲ ساعت مانده تا پایان بازه ارسال زنگ زدن و گفتن که پیک نداریم .من هم که عجله داشتم برای دریافت کالاها. این بدقولی و تجربه بد اولین خرید باعث شده که دیگه از کافه ربات خرید نکنم و قطعا به کسی هم پیشنهاد نکنم. پاسخ: از شما بابت تاخیر در ارسال عذرخواهی میکنیم. متاسفانه به علت بارش برف در تهران حدود دو روز ارسال با پیک موتوری مقدور نبود. امیدواریم در خرید بعدی تجربه بهتری برای شما رقم بزنیم.
20%
Profile image
علی
سلام ابتدا از ارسال سریع سفارش (سه روزه تا یکی از جنوبی ترین جزایر ایران) متشکرم ولی بیش از آن از نحوه بسته بندی سپاسگزارم استفاده از جعبه مقاوم‌‌‌‌‌‌، کیسه هوا و فوم، والبته از دسته بندی، تفکیک و ظرافت بسته بندی واقعا لذت بردم. تا بحال هیچ فروشگاهی اینقدر شکیل بسته ارسال نکرده بود، جوری که انگار کادو بود
100%
Profile image
یوسف