ما فقط به نتایج بی‌نظیر و خلاقانه فکر می کنیم
تا اتفاقات خارق العاده ممکن شود

در کافه ربات، ماموریت ما این است که الهام بخش خلاقیت و کنجکاوی باشیم. فلسفه کاری ما ساده است. روی یک چیز تمرکز کن و در آن بهترین باش. برای ما، یعنی استفاده از الکترونیک برای تحقق ایده ها!
اشتیاق نامحدود ما به الکترونیک و رباتیک و جستجوی بی وقفه ی نوآوری و خلاقیت، ما را به سوی ارائه محصولات و خدمات متمایز و منحصر به فرد سوق می دهد. محصولات و خدماتی که فقط کافه ربات می تواند آن را ارائه کند.
تمام تلاش ما برای این است که شما را نیز به حرکت واداریم و این اشتیاق را در شما نیز ایجاد کنیم. هدف ما این است که همواره بر دانش و آگاهی خود و شما بیافزاییم و در پیشرفت علم و تکنولوژی و فرهنگ ایران و جهان سهیم باشیم. ما می خواهیم میراثی ماندگار بجا بگذاریم. ما می خواهیم ایران را بهتر از آنچه تحویل گرفتیم، تحویل دهیم.

پیام مدیرعامل

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه زیادی به تکنولوژی های روز و صنعت رباتیک در بین آنها وجود دارد. کار تیمی را خوب می شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، کافه ربات را بر اصول چهار گانه رشد، گسترش دانش، مشتری محوری و تعهد به مسئولیت های اجتماعی بنا نهادیم.
ما با باور به این ارزش ها می کوشیم در مسیر موفقیت حرکت کنیم و از پیشتازان این عرصه باشیم.
ما تلاش می کنیم تا سطح دانش رباتیک را در ایران ارتقا ببخشیم
ما می کوشیم از طریق حمایت از ایده ها، توجه به نیازهای بومی و توسعه خدمات رایگان صنعت رباتیک در ایران را رشد دهیم
بهترین لحظه های زندگی کاری ما، وقتی است که صدای مشتریانمان را می شونیم و با آن ها صحبت می کنیم
ما نسبت به جامعه ای که در آن هستیم و مسئولیت های اجتماعی که داریم بی تفاوت نیستیم
کافه رباتی ها همه جوان هستند و همین اختلاف سنی کم سبب شده همدلی و صمیمت اعضای آن دو چندان شود. ما در کافه ربات آدم ها را انتخاب می کنیم نه تخصص ها را؛ چرا که معتقدیم می توانیم یاد بگیریم و از دل همین یادگیری ها رشد کنیم. سابقه کاری و مدرک تحصیلی هیچگاه در اولویت نیست، بلکه توانایی در پذیرش مفاهیم اساسی، یادگیری و کیفیت کار ملاک و معیار است.
ما با استخدام دانشجویان نه تنها مشکلی نداریم، بلکه به آن ها کمک می کنیم برنامه کاری و تحصیل خود را مدیریت کنند و انعطاف زمانی دلخواه را داشته باشند.
ما در کافه ربات فقط بدنبال ارائه محصولات و خدمات جدید نیستیم، ما بدنبال خلق تجربه ای جدید از زندگی هستیم و این فقط با بهره گیری از ابتکار و نوآوری میسر می شود. خلاقیت و نوآوری در همه عرصه ها؛ محصولات جدید، خدمات نوین، کارآفرینی و … . کافه ربات پر است از افراد با انگیزه، سخت کوش و الهام بخش؛ شما هم به کافه ربات بپیوندید و کمک کنید کشورمان و جهان را بهتر از آنچه به ما داده شده است، تحویل دهیم
سپیده جوینده، مدیرعامل

شما هم عضوی از یک تیم خارق العاده باشید!

کافه ربات برای تکمیل تیم خود، به دنبال افرادی جوان، خلاق و پرتلاش می‏گردد. ما در کافه ربات به کار تیمی اعتقاد داریم و باور داریم که موفقیت فقط با وجود یک تیم خوب، امکان‌پذیر است. اگر احترام و پشتکار از خصوصیت‏‌های شماست، اگر باور دارید می‌‏توانید در صنعت رباتیک و الکترونیک فردی تاثیرگذار باشید و اگر همواره در کنار رشد شغلی به دنبال رشد شخصی هستید کافه ربات می‌‏تواند موقعیتی مناسب برای برآورده‌کردن این انتظارات باشد.مشاهده فرصت های شغلی