سپیده جوینده

مدیرعامل | بنیان گذار

درباره من

من متولد آذر ماه هستم و در شیراز بدنیا آمدم. یک خواهر کوچکتر از خودم دارم که دندانپزشک است. همیشه جزء بچه های درسخوان مدرسه بودم. رشته تحصیلی ام در دبیرستان ریاضی فیزیک بود. عاشق ریاضی هستم و از حل مسئله های ریاضی خسته نمیشوم. بعد از کنکور کارشناسی سال ۸۷ رشته مهندسی برق دانشگاه شیراز را انتخاب کردم. احتمالا الان میخواهید حساب کنید متولد چه سالی هستم؟ D:‌ برای اینکه بتوانید دقیق تر حساب کنید باید اضافه کنم که پشت کنکور نمانده ام و جهشی هم نخوانده ام!
در مقطع کارشناسی ارشد سال ۹۱ رتبه ۴۱ را کسب کردم و در دانشگاه صنعتی شریف در رشته مهندسی برق گرایش کنترل ادامه تحصیل دادم. در دانشگاه علاقه زیادی به برنامه نویسی پیدا کردم و پس از اتمام کارشناسی ارشد به شیراز برگشته و در شرکت شهاب ثاقب به برنامه نویسی میکروکنترلرهای مختلف مشغول شدم. سال ۹۳ ازدواج کردم (در دانشگاه شریف با همسرم آشنا شدم و این بزرگترین شانس زندگی من بود!). همیشه از دغدغه های شغلی ام با همسرم صحبت می‌کردم. کارمند بودن را دوست داشتم اما بیشتر از آن دوست داشتم یک کسب و کار برای خودم راه بیندازم. اولین و بهترین مشوق من در تاسیس کافه ربات همسرم بود. پس از مدتی از همسرم درخواست کردم که به کافه ربات بپیوندد و او هم پذیرفت و الان از همکار بودن با همسرم خیلی خوشحالم.
زندگی ما در این چند سال فراز و نشیب های زیادی داشت ولی با وجود مشکلات فراوان در کار، توانستیم به موفقیت های خوبی برسیم. خدا را شکر می کنم که در این راه قدم گذاشتم. امیدوارم بتوانم رسالت خودم را درست انجام دهم و دنیا را حداقل کمی بهتر از آنچه که به من تحویل داده شده است به بقیه تحویل دهم.

چند نکته جالب درباره من

-- عاشق سفر رفتن و کشف چیزهای جدید هستم.
-- از مار و گربه خیلی میترسم.
-- در انجام کارها مسئولیت پذیر و دقیق هستم.
-- انتخاب من از بین داشتن یک زندگی آرام و معمولی و یک زندگی پر از چالش قطعا مورد دوم است.
-- قبل از اینکه کافه ربات و پسرم سپهر همه وقت من را پر کنند، دف هم می نواختم!

با من در ارتباط باشید

اگر سوال، انتقاد یا پیشنهادی در مورد کافه ربات دارید که میخواهید شخصا با من مطرح کنید، اگر فکر می کنید تجربیات من می تواند به شما کمک کند و یا به هر دلیل دیگر می خواهید با من در ارتباط باشید، لطفا یک ایمیل به juyandeh@caferobot.ir بفرستید. همه ایمیل ها را شخصا خودم میخوانم و به آن ها جواب می دهم.

Sepideh Juyandeh