ماژول اندازه گیری ولتاژ ZMPT101B تا 250 ولت AC
[SEN-04-001]
امتیاز:
93 % of 100
5 نفر از خریداران، این کالا را پیشنهاد کرده اند
قیمت های پلکانی:
  • +25 4 % ‎266٬900 تومان
  • +50 7 % ‎256٬800 تومان
  • +100 11 % ‎246٬700 تومان
  • +300 15 % ‎236٬500 تومان
  • +500 18 % ‎226٬400 تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا جزئیات
30 هزار تومان تخفیف اولین خرید با کد HELLO (حداقل خرید 300 هزار تومان)
موجودی: 182 عدد
کد انبار
SEN-04-001
ارسال با پست پیشتاز اگر تا دیگر خرید کنید. رایگان برای ۳+ میلیون تومان
با پیک فوری اگر تا دیگر خرید کنید. ویژه تهران
سایر روش ها
با استفاده از این سنسور ولتاژ می توانید به راحتی ولتاژ AC را با استفاده از Arduino یا حتی Raspberry Pi اندازه گیری کنید (با استفاده از ADC خارجی). می توانید خازن پلی استر 100pF را به صورت سری به ترمینال OUT متصل کنید تا جزء DC ورودی فیلتر شود.
  • ابعاد: 50x20x21.5 میلی متر
  • ولتاژ راه اندازی : 5 ولت
  • نوع خروجی: آنالوگ
  • رنج تشخیص : تا 250 ولت
  • دارای پتانسیومتر کالیبراسیون
  • تراشه : ZMPT101B
  • پین هدر های 2.54 میلی متری
  • کانکتور های پیچی
  • دمای کاری : -40°C تا 85°C
  • توضیحات اتصالات :
    پین هدر : 5V ورودی ، ولتاژ خروجی ، GND
    ترمینال پیچی: ولتاژ ورودی
Write Your Own Review
پرسش و پاسخ
سلام ... جابجا بستن فاز و نول در ورودی این برد ، تاثیری در خروجی دارد یا خیر ؟
سلام خسته نباشید ... ببخشید من قدرت خوندم ..شاید سوالم ابتدایی باشه ... نوع سیگنال خروجی این ماژول AC هست . درسته ؟ با فرکانس 50Hz؟ آیا میشه این سیگنال AC که رنجش بین 0 تا 5VAC هست رو به یکی از پایه های میکروکنترلر ATMEGA وصل کرد (مثل یک ورودی ADC) ؟ به نظرم باید بشه ... نمی دوم.... اگه اساتید راهنمایی بفرمایند ممنون میشم