ماژول انتقال بیسیم اطلاعات +NRF24L01 ( فرکانس 2.4G )
[COM-09-024]
امتیاز:
95 % of 100
11 نفر از خریداران، این کالا را پیشنهاد کرده اند
قیمت های پلکانی:
  • +25 3 % ‎135٬400 تومان
  • +50 5 % ‎131٬800 تومان
  • +100 8 % ‎128٬200 تومان
  • +300 10 % ‎124٬600 تومان
  • +500 13 % ‎121٬000 تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا جزئیات
30 هزار تومان تخفیف اولین خرید با کد HELLO (حداقل خرید 300 هزار تومان)
موجودی: 138 عدد
کد انبار
COM-09-024
ارسال با پست پیشتاز اگر تا دیگر خرید کنید. رایگان برای ۳+ میلیون تومان
با پیک فوری اگر تا دیگر خرید کنید. ویژه تهران
سایر روش ها
مشخصات ماژول فرستنده و گیرنده‌ NRF24L01 (فرکانس 2.4GHz)
  • چیپست: NRF24L01
  • فرکانس کاری: باند ISM در 2.4GHz
  • مدولاسیون: GFSK (تغییر فرکانس گوسی)
  • پروتکل ارتباطی: Enhanced ShockBurst (ESB) برای ارتباط نقطه به نقطه آسان
  • ولتاژ کاری: 1.9 تا 3.6 ولت (توصیه شده 3.3V) (پین‌های I/O مقاوم در برابر 5V) (از پین 3.3V آردوینو برای تغذیه استفاده نکنید)
  • برد ارتباطی: حداکثر تا 100 متر در فضای باز (بسته به تنظیمات قدرت و عوامل محیطی)
  • نرخ داده: نرخ داده‌های قابل تنظیم؛ شامل 250kbps، 1Mbps و 2Mbps
  • بسته‌بندی DIP-8: آنتن 2.4G داخلی
  • پشتیبانی از 6 کانال دریافت داده
  • مصرف جریان ارسال: 110mA
  • حساسیت دریافت: -96dBm در 250kbps
  • حداکثر توان ارسال: +7dBm
  • رابط SPI با سرعت تا 10MHz
  • محدوده دمای کاری: -20°C تا +70°C