قیمت های پلکانی:
 • +25 3 % ‎339,100 تومان
 • +50 5 % ‎333,600 تومان
 • +100 6 % ‎328,200 تومان
 • +300 8 % ‎322,700 تومان
 • +500 9 % ‎317,300 تومان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا جزئیات
موجودی: 316 عدد
کد انبار
ARD-01-020
ارسال با پست پیشتاز اگر تا دیگر خرید کنید. رایگان برای ۱+ میلیون تومان
با پیک فوری اگر تا دیگر خرید کنید. ویژه تهران
سایر روش ها
‎350,000 تومان

این برد شامل کابل نمی باشد. کابل مناسب برای پروگرام کردن برد آردوینو UNO را می توانید از اینجا تهیه کنید.

نقد و بررسی تخصصی

آردوینو یک پلتفرم متن باز الکترونیکی بر پایه میکروکنترلر است که برای انجام انواع پروژه‌های الکترونیکی توسط میلیون‌ها نفر در جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با نوشتن چند خط برنامه ساده بدون اینکه دانش زیادی در مورد الکترونیک داشته باشید از آردوینو در پروژه‌های خود استفاده کنید.

«Uno» در ایتالیایی به معنای «یک» است و برای نشان دادن انتشار نرم افزار آردوینو IDE ورژن 1.0 انتخاب شده است. برد آردوینو Uno و ورژن 1.0 نرم افزار آردوینو IDE نسخه‌های مرجع آردوینو بودند که اکنون به نسخه های جدیدتر تکامل یافته‌اند. برد آردوینو Uno اولین برد از سری بردهای USB آردوینو و مدل مرجع پلتفرم آردوینو است.

خرید برد آردوینو UNO برای چه افرادی و چه پروژه هایی مناسب است؟

برد آردوینو Uno، قدیمی‌ترین و مرجع اصلی پلتفرم آردوینو است. در نتیجه کتابخانه‌ها و منابع آماده‌ی زیادی برای استفاده از آن وجود دارد. در نتیجه اگر تجربه کمی در زمینه برنامه‌نویسی میکروکنترلرها دارید و قصد شروع آن را دارید، خرید برد آردوینو Uno یک گزینه بسیار خوب برای شماست.

در سراسر اینترنت، آموزش‌های فراوانی در رابطه با نحوه اتصال و کار کردن انواع ماژول‌ها مانند ماژول‌های دما، رطوبت، فشار، تشخیص فاصله، انواع نمایشگرهای OLED و TFT برای برد آردوینو Uno وجود دارد. در نتیجه به می‌توانید به سادگی از برد آردوینو Uno در طیف وسیعی از پروژه‌های خود استفاده کنید.

همچنین لازم به ذکر است که تعداد زیادی شیلدهای مختلف مخصوص برد آردوینو Uno ساخته شده‌اند که استفاده از این برد را بسیار آسان می‌کند.

برای چه پروژه هایی نباید از آردوینو UNO استفاده کنم؟

همانطور که اشاره شد، برد آردوینو Uno یک برد بسیار مناسب برای شروع برنامه‌نویسی و انجام پروژه‌های ساده است. با این وجود، ممکن است برای برخی پروژه‌ها مناسب نباشد. برای مثال اگر در پروژه خود قصد استفاده از وای‌فای دارید یا نیاز به استفاده از ارتباط بلوتوثی دارید، در برد آردینو Uno امکانات مورد نظر برای چنین کاربردهایی وجود ندارد. با این حال، در این شرایط می‌توانید با اضافه کردن انواع ماژول‌های بلوتوث مانند HC05 به برد آردوینو Uno، بلوتوث را به پروژه خود اضافه کنید. همچنین برای اضافه کردن وای‌فای نیز ببردهایی نظیر برد آردوینو UNO WiFi طراحی شده‌اند.

علاوه بر نداشتن امکاناتی مانند بلوتوث و وای‌فای، برد آردوینو Uno توان پردازشی محدودی دارد. برای مثال برای راه‌اندازی انواع نمایشگرها، ممکن است که شاهد کند تغییر کردن تصاویر باشید و این مساله با بزرگتر شدن اندازه نمایشگر، مشهودتر می‌شود.

در این پروژه‌ها، یکی از بهترین گزینه‌ها برای جایگزینی برد آردوینو می‌تواند خرید انواع بردهای ESP32 و ESP8266 باشند. سری بردهای ESP8266 دارای وای‌فای و سری بردهای ESP32 هم دارای وای‌فای و هم بلوتوث هستند. همچنین به دلیل توان پردازشی بسیار بالاتر، برای راه‌اندازی انواع نمایشگرها بسیار مناسب هستند.

پایه های آردوینو UNO

برد آردوینو Uno در مجموع دارای 20 پایه ورودی/خروجی است که در ادامه جزییات آن‌ها بیان می‌شود.

پایه‌های ورودی/خروجی دیجیتال

14 پایه از مجموع 20 پایه ورودی/خروجی برد آردیونو Uno، پایه‌های ورودی/خروجی دیجیتال آن هستند. در واقع با برنامه‌نویسی این برد، می‌توانید این پایه‌ها را به عنوان ورودی و یا خروجی قرار داده مقادیر دیجیتال HIGH و LOW را در حالت ورودی مقادیر از آن‌ها خوانده و در حالت خروجی در آن‌ها بنویسید. این پایه‌ها به ترتیب به نام پایه‌های 0 تا 13 شناخته می‌شوند.

پایه‌های ورودی آنالوگ

6 پایه دیگر از مجموع 20 پایه ورودی/خروجی برد آردوینو Uno، پایه‌های ورودی آنالوگ هستند. به کمک این پایه‌ها می‌توانید ولتاژهای آنالوگ را به عنوان ورودی بخوانید. این پایه‌ها 10 بیت بوده و در نتیجه توانایی خواندن ولتاژهای ورودی تا دقت 4.88mV را دارند.

این پایه‌ها همچنین می‌توانند همانند پایه‌های ورودی خروجی دیجیتال، برای خواندن و نوشتن مقادیر دیجیتال نیز استفاده شوند.

پایه‌های PWM

6 پایه از مجموع 14 پایه ورودی/خروجی دیجیتال پایه‌های PWM هستند. به کمک این پایه‌ها، می‌توانید مقادیر آنالوگ در خروجی پایه‌ها بنویسید. این پایه‌ها 8 بیت بوده و در نتیجه می‌توان ولتاژ آنالوگ با دقت 19.5mV را در خروجی آن‌ها ایجاد کرد.

پایه‌های GND، 5V و 3.3V

برد آردوینو Uno، در مجموع دارای 3 پایه GND، یک پایه 5V و یک پایه 3.3V است که از آن‌ها می‌توانید برای پروژه‌های خود استفاده کنید.

در شکل بالا، انواع پایه‌های ذکر شده در برد آردوینو Uno نشان داده شده است.

همانطور که گفته شد، این برد در مجوع دارای 20 پایه ورودی/خروجی است. اگر در پروژه خود به این تعداد پایه نیاز ندارید، می‌توانید از انواع دیگر بردهای آردوینو مثل آردوینو پرومینی و آردوینو لیلی‌پد استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به پایه‌های بیشتر می‌توانید از بردهایی مانند آردوینو و آردوینو در پروژه خود بهره ببرید.

پروتکل‌های ارتباطی برد آردوینو UNO

برد آردوینو Uno از انواع پروتکل‌های ارتباطی مانند I2C، SPI و UART پشتیبانی می‌کند. پروتکل‌های ارتباطی بیان شده برای این برد، به صورت جزئی‌تر به شرح زیر است:

یک جفت پایه برای پروتکل ارتباطی I2C: پایه‌های A4 و A5، به ترتیب به عنوان SDA و SCL

چهار پایه برای پروتکل ارتباطی SPI: پایه‌های 10، 11، 12 و 13، به ترتیب به عنوان SS، MOSI، MISO و SCK

یک جفت برای برای پروتکل ارتباطی UART (سریال): پایه‌های 0 و 1، به ترتیب به عنوان RX و TX. این جفت پایه اصطلاحا به عنوان HardwareSerial برد آردوینو Uno شناخته می‌شوند. به این معنا که برای استفاده از آن‌ها نیاز به تعریف آن در کد خود ندارید. علاوه بر این جفت پایه، می‌توانید هر 2 پایه دیگر از بین پایه‌های دیجیتال و آنالوگ را به عنوان SoftwareSerial در کد خود تعریف کنید.

در تصویر بالا، پایه‌های مربوطه به پروتکل‌های ارتباطی برد آردوینو Uno آورده شده‌اند.

بر خلاف پروتکل ارتباطی سریال، امکان تعریف پایه‌های دیگر برد آردوینو Uno به عنوان SPI و یا I2C وجود ندارد. در صورتی که نیاز به پایه‌های بیشتر برای پروتکل‌های SPI و I2C دارید، می‌توانید از سری بردهای توسعه ESP32 و ESP8266 استفاده کنید. امکان برنامه‌ریزی پایه‌های این دو سری بردهای توسعه به عنوان SPI و هم I2C وجود دارد.

حافظه آردوینو UNO

برد آردوینو Uno، در مجموع دارای 3 نوع حافظه مختلف است که در زیر به هر کدام از آن‌ها و کاربردشان اشاره می‌شود.

حافظه Flash (Flash Memory):

برد آردوینو Uno دارای 32کیلوبایت حافظه است.

SRAM:

برد آردوینو Uno دارای یک حافظه SRAM به حجم 2کیلوبایت است.

EEPROM:

حجم حافظه EEPROM نسبت به دو حافظه بررسی شده در قبل کمتر است و تعداد نوشتن‌های محدودی را روی آن می‌توان انجام داد. این حافظه دارای عمر 100000 سیکل نوشتن/پاک کردن (write/erase cycle) است. به این معنا که تنها 100000 بار می‌توان از ذخیره اطلاعات روی این حافظه و پاک کردن آن استفاده کرد. در نتیجه باید مراقب اینکه به چه تعداد از این حافظه استفاده می‌کنید، باشید. حافظه EEPROM موجود روی برد آردوینو Uno دارای حجم 1کیلوبایت است.

سرعت پردازش آردوینو UNO

سرعت کلاک (Clock Speed) برد آردوینو Uno، که همان سرعت پردازش آن حساب می‌شود، 16مگاهرتز است. این بدین معناست، که این برد توانایی اجرای 16000 دستور در هر ثانیه را دارد. در صورتی که نیاز به پردازش سریع‌تر دارید، می‌توانید از سری بردهای آردوینو Due، STM32، ESP8266 و ESP32 استفاده کنید. سرعت کلاک می‎تواند به ترتیب تا 128مگاهرتز، 80مگاهرتز و 240مگاهرتز برای سری بردهای STM32، ESP8266 و ESP32 برسد. (البته سرعت پردازش در همه بردهای یک سری یکسان نبوده و در بردهای گوناگون یک سری یکسان می‌تواند متفاوت باشد.)

اندازه آردوینو UNO

برد آردوینو Uno در اندازه 68.6mm * 53.4mm و وزن حدود 55 گرم عرضه می‌شود. در صورتی که در پروژه خود نیاز به بردی با اندازه خیلی کوچک دارید، می‌توانید خرید بردهای آردوینو Nano، آردوینو Pro Micro، آردوینو Pro Mini و آردوینو لیلی‌پد را بررسی کنید.

تغذیه آردوینو UNO

برای تغذیه این برد سه راه وجود دارد.

 • از طریق کابل ارتباط USB
 • از طریق جک آداپتور: ولتاژ ورودی بین 7-12 ولت
 • از طریق پایه vin: ولتاژ ورودی بین 7-12 ولت

تراشه درایور آردوینو UNO

تراشه درایور در بردهای توسعه در واقع یک قطعه USB-TTL است که به عنوان رابط بین میکروکنترلر و کامپیوتر عمل می‌کند. در حالت کلی، نوع این قطعه در عملکرد برد تاثیری ندارد.

در برد آردوینو Uno، از یک میکروکنترلر Atmega16U2 یا Atmega8U2 به عنوان USB-TTL استفاده می‌شود.

جمع بندی نهایی

بردهایی مانند برد آردوینو UNO CH340G و همچنین انواع مختلف برد آردوینو نانو Nano بیشترین شباهت را به برد آردوینو Uno دارند. برد آردوینو UNO CH340G کاملا مشابه با برد آردوینو Uno است و همانطور که در بخش قبل توصیف شد، نوع درایور موجود در یک برد، تاثیری در عملکرد آن ندارد. بنابراین می‌توانید در کاربردهای یکسان به جای خرید برد آردوینو Uno، خرید برد آردوینو UNO CH340G یا انواع دیگر بردهای دیگر آردوینو Uno را نیز بررسی کنید.

 

علاوه بر انواع دیگر بردهای آردوینو Uno، انواع بردهای آردوینو نانو نیز، کاملا مشابه بردهای آردوینو Uno هستند. تنها تفاوت این دو سری بردهای آردوینو، استفاده از نوع SMD میکروکنترلر ATmega328P در بردهای آردوینو نانو است در حالی که در بردهای آردوینو Uno، از نوع DIP میکروکنترلر ATmega328P استفاده شده است. همچنین سری بردهای آردوینو Nano اندازه بسیار کوچکتری هم دارند. در نتیجه اگر در پروژه خود فضای کمی دارید می‌توانید به جای خرید برد آردوینو Uno، خرید سری بردهای آردوینو Nano را هم در نظر بگیرید.

 

در رابطه با تعداد پایه‌ها و قدرت پردازشی نیز، در صورتی که در نظر دارید از تعداد زیادی سنسور و ماژول استفاده کنید و به دلیل محدودیت پردازشی و همچنین محدودیت تعداد پایه‌ها به مشکل خورده‌اید، انواع بردهای آردوینو Mega، آردوینو Due، سری بردهای ESP8266 و سری بردهای ESP32 گزینه‌های بسیار خوبی هستند که می‌توانید به خرید آن ها فکر کنید.

چطور از آردوینو Uno استفاده کنم؟

برد آردوینو Uno یک برد توسعه مبتنی بر میکروکنترلر ATmega328P است. این برد شامل همه چیز مورد نیاز برای پشتیبانی از میکروکنترلر است. برای شروع به کار با این برد می‌توانید به سادگی آن را با کابل USB به کامپیوتر متصل کنید یا با یک آداپتور AC-DC و یا باتری آن را روشن کنید. برای برنامه‌نویسی این برد به نرم‌افزار آردوینو IDE نیاز دارید که در ادامه بررسی شده است.

 

برای شروع به کار با برد آردوینو Uno، در ابتدا لازم است که نرم‌افزار آردوینو IDE را بر روی سیستم خود نصب کنید. برا این کار می‌توانید از آموزش گام‌به‌گام زیر استفاده کنید.

آموزش نصب نرم افزار آردوینو

در این آموزش نحوه نصب و همچنین نحوه برنامه‌نویسی برد آردوینو Uno توضیح داده شده است.

مشخصات فنی آردوینو UNO R3 :

 • میکروکنترلر : ATmega328
 • ولتاژ عملیاتی : 5 ولت
 • ولتاژ ورودی (پیشنهادی) : 7-12 ولت
 • ولتاژ ورودی (محدوده) : 6-20 ولت
 • پین های دیجیتال ورودی/خروجی : 14 (6 تای آن به عنوان خروجی PWM استفاده می شود.)
 • پین های ورودی آنالوگ : 6
 • جریان DC هر پین ورودی و خروجی : 40 میلی آمپر
 • جریان DC جهت پین 3.3V : 50 میلی آمپر
 • حافظه فلش : 32 کیلوبایت (ATmega328) که 0.5 کیلوبایت از آن مورد استفاده BootLoader قرار می گیرد.
 • SRAM : 2 کیلوبایت (ATmega328)
 • EEPROM : 1 کیلوبایت (ATmega328)
 • سرعت ساعت : 16 مگاهرتز
Write Your Own Review
تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند دیدگاه خود را بنویسند. لطفا وارد شوید یا یک حساب کاربری ایجاد کنید
پرسش و پاسخ
سلام ممنون میشم به سوال بنده جواب بدهید با اندروید قابل برنامه نویسی هست ؟ به چه برنامه نیاز است برای اندروید؟

نرم افزارهای مختلفی برای برنامه نویسی آردوینو در محیط اندروید وجود دارند. کافی است در google play عبارت Arduino را جستجو کنید. یکی از معروفترین نرم افزارها Arduinodroid است

ایا ای سی atmeg328 روی برد مانند شکل DIP است؟

با سلام بله Dip می‌باشد.

سلام اگر بخواهم برای این مدل آردوینو منبع تغذیه تهیه کنم تا برق ماژول های اضافی تامین شود، 1- باید 5 ولت بگیرم یا بیشتر؟ چون توی دیتا شیتش میگه 7-12 ولت برق ورودی آردوینو، ولی توی یکی از پاسخ پرسشها نوشته شده منبع تغذیه 5 ولت استفاده شود! 2- دوم اینکه وقتی منبع تغذیه به آردوینو متصل می کنیم، آیا میتوان از نهایت آمپری که منبع تغذیه دارد، از پین 5 ولت گرفت؟ مثلا منبع تغذیه 2 آمپر باشد و ما این حریان را از پین 5 ولت آردوینو بگیریم؟

با سلام
به علت رگولاتور موجود روی برد آردوینو، بهترین حالت بازدهی آن زمانی است که ولتاژ ورودی بین 7 تا 12 باشد. اما احتمالا با 5 هم کار می‌کند ولی آن بازدهی را ندارد و دچار افت ولتاژ می‌شود.
در مورد سوال دوم هم خیر نمی‌نمی‌توان به اندازه ظرفیت آداپتور ورودی از پایه 5 ولت آردوینو جریان کشید. این جریان نباید خیلی بیشتر از 500 میلی‌آمپر شود.

می خوام 6 عدد سون سگمنت (2 عدد ماژول سگمنت 4تایی و 4 عدد ماژول سگمنت 8تایی) به برد آردوینو مدل uno متصل کنم. سئوال: می توانم برای تامین برقشان، همه را از پایه 5 ولت بگیرم؟ به برد آسیبی نمی زند؟ اگر نمی شود، بفرمایید باید چه کار کنم؟

با سلام
5 ولت آردوینو حداکثر می‌تواند جریان حدود نیم آمپر را تامین کند.
و این تعداد سون‌سگمنت که شما فرمودید احتمالا بیشتر از این مقدار جریان نیاز داشته باشند برای همین بهتر است از منبع تغذیه جداگانه استفاده شود. برای مثال می‌تونید از مبدل های زیر برای تولید برق 5 ولت استفاده کنید:
1-https://thecaferobot.com/store/5v1a-isolated-switching-power-supply-module-ac-dc
2-https://thecaferobot.com/store/5v-2a-switching-power-supply-module

سلام وقتتون بخیر . آیا این برد گارانتی هم داره ؟ من میخوام اقدام به خرید کنم اما اگر رسید دستم و خراب بود باید چیکار کنیم؟؟ ممنون میشم توضیح بدید

با سلام 
این آردوینو ها عموما مشکلی ندارند. 
اما به هر صورت اگر محصولی خراب بود، تا یک هفته فرصت تست فنی و ارجاع کالا وجود دارد. 

سلام ببخشید من برد رو به لبتاپ متصل میکنم اصلا برد شناسایی نمیشه چرا اخه دیوایس منیجرم نیستش اتصالاتم چک میکنم چرا on روشنه و چراغ L گاها چشمک میزنه

با سلام امکان داره مشکل از پروگرام پروگرامر باشد. از طریق لینک زیر می‌توانید دوباره آن را پروگرام کنید: https://www.arduino.cc/en/Hacking/DFUProgramming8U2

از این برد هم میشه برای راه اندازی پرینترهای سه بعدی استفاده کرد؟

با سلام خیر نمی‌توان به خاطر دلایلی مانند کمبود پایه، کم بودن میزان حافظه و..... از این برد نمی‌توان استفاده کرد. معمولا نمونه های ساده آن را می‌توان با آردوینو مگا انجام داد.

سلام وقت بخیر ساخت کجاست ؟

با سلام چین

سلام مقدار جریان ورودی برای برد چند آمپر میباشد

با سلام شما از هر پایه ورودی-خروجی آردوینو می‌توانید 40 میلی‌آمپر جریان بکشید. با توجه به جریان هایی که از پایه ها می‌کشید، جریان ورودی محاسبه می‌شود. ‌

آیا می توان این محصول رو بدون کابل تهیه کرد ؟ و هزینه کابل رو نداد؟

با سلام متاسفانه خیر کابل به صورت اشانتیون بر روی برد داده می شود

سلام یه سوال داشتم پاکدشت زندگی میکنم جزو ارسال با پیک موتوری میشم یا نه؟

با پست ارسال می شود

سلام این بورد های کپی هست یا برد های درجه دو و سه

کپی درجه یک زیر نظر خود آردوینو می باشد کپی های درجه 2 و 3 از IC CH340 برای پروگرام استفاده میکنند

با سلام. خسته نباشین . با لمس کریستال atmega328 با انگشت ، برای لحظه ای کاری که داره انجام میده متوقف میشه انگار قاطی میکنه. مشکلی داره؟

باسلام میتونه بخاطر الکتریسیته دستتون باشه، بهتره اینکارو نکنید. شایدم هم پایه هاش خوب لحیم نشده باشه، اینم چک کنید

چرا موجود نمیشههههههههه؟؟؟

با سلام. درصورت مشخص شدن تاریخ حدودی موجودی محصول این تاریخ در صفحه آن درج خواهد شد، در غیر اینصورت تاریخی برای موجود شدن آن معین نشده است. شما می توانید با ثبت شماره تلفن همراه خود از موجود شدن آن مطلع شوید. با تشکر

فرقش دقیقا با uno در چيه؟

با سلام. سوالتان واضح نیست. این بورد همان Arduino Uno می باشد. با تشکر

خدایییش خیلی گرون میدین

باسلام. قیمت تمام شده ی محصول به قیمت خرید آن از چین و هزینه ی واردات آن وابسته است. باتوجه به این موارد، قیمت این برد کاملا منطقی می باشد.

بخش انجمن کافه ربات کدوم قست سایت هستش جهت مطرح کردن سوالات؟

باسلام. http://thecaferobot.com/forum

اگه امکانش هست،نقشه تمام پایه ها و ورودی خروجی های این برد کامل از کجا میتونم بگیرم

باسلام. با یک سرچ ساده می توانید این اطلاعات را به دست بیاورید. از لینک زیر استفاده کنید: https://www.google.com/search?q=uno+r3+pinout&safe=off&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj1x5fF3I3iAhVCDuwKHZ0UCWUQ_AUIDigB&biw=1280&bih=610&dpr=1.5

سلام چطوری میتونم با سنسوری که به آردوینووصل کردم وقتی فعال شد یک خروجی از آردوینو به رله ۵ولت بگیرم؟از کدم پایه خروجی رله بگیرم که اردوینوآسیب نبینه

باسلام. لطفا سوال خود را واضح تر مطرح کنید. انتخاب پایه ی خروجی رله ربطی به آسیب رسیدن به آردوینو ندارد.

با سلام آیا فقط ای سی این ماژول را بصورت جداگانه فروش دارید؟

با سلام خیر متاسفانه

سلام .اول از همه ممنون بخاطر محصولات بی نظیرتون با قیمت فوق العاده فقط یه سوال دارم اونم اینکه برد های مشابه این برد رو میشه معرفی کنین

سلام ممنون http://thecaferobot.com/store/arduino-uno-ch340g-board

سلام موجودش کنید لطفا

سلام. در صورت مشخص بودن زمان موجود شدن کالا ، تاریخ آن در صفحه ی محصول قرار خواهد گرفت. در غیر این صورت ، زمان مشخصی برای محصول نمی توان تعیین کرد.

سلام وقت بخیر - لطفا بفرمایید میکروکنترلر ATmega328P هست؟ سپاس

سلام بله

سلام چند امپر ورودی برق میخواد؟

سلام بستگی به استفاده ات داره ، برای شروع 500 میلی آمپر خوبه

این برد رو با کابل مربوطه به سیستم و لپ تاپ وصل کردم. در هر دو مورد هیچ پیامی از ویندوز مبنی بر اتصال دستگاه دریافت نمیشه. اما خود برد روشن میشه.

سلام از دیوایس منیجر سیستمتون چک کنید آیا میشناسه برد رو یا نه . برد آردوینو ب محض اتصال پیامی نمیده . IDE آردوینو را هم باز کنید و ببینید IDE برد رو میشناسه یا نه . اگر باز هم مشکلی بود در بخش انجمن مطرح بفرمایید . متشکرم

بنده امروز سفارشم رو تحویل گرفتم به شماره 100014299. ولی کابل همراهش نبود! تو فاکتور کابل درج شده ولی داخل جعبه نبود :(

سلام لطفا از طریق تلگرام شرکت با واحد فروش در تماس باشید .

سلام خسته نباشید ببخشید این برد برای کار به صورت مداوم مشکلی نداره؟؟ ممنون

سلام خیر مشکلی نداره . برای سوالات فنی میتونید به بخش انجمن سایت کافه ربات مراجعه بفرمایید . متشکرم

سلام خسته نباشید ببخشید حداکثر جریانی که باید به برد داد چند آمپره؟ این برد برای کار به صورت مداوم مشکلی نداره؟ ممنون

سلام برای این برد محدودیت جریان ورودی بیان نشده چون مقدار جریان مورد نیاز برد تنها از جریان ورودی برداشته میشود و این هم به دلیل رگولاتور روی برد است . مقدار جریان برای این برد از 600میلی آمپر تا 1 آمپر مناسب است . میتونید سوالات فنی را در بخش انجمن سایت کافه ربات مطرح بفرمایید . متشکرم

به چه دلیل 24000 شده؟

سلام نوسانات اخیر روی قیمت های محصولات ما هم کمی تاثیر گذار بوده . قیمت گذاری محصولات فروشگاه ، مناسب ترین قیمت ممکن در جهت زضایت مشتریان بوده است .

چرا گران شد ؟ تازه اومدم افزودن به سبد خرید رو بزنم پشیمون شدم

سلام قیمت خرید محصول از تولید کننده ی خارجی متاسفانه با توجه به تغییرات بازار ، تغییر کرده . تمامی قیمت گذاری ها در فروشگاه کافه ربات پایین ترین قیمت ممکنی است که برای محصولات میشد در نظر گرفت تا رضایت مشتری را نیز در پی داشته باشد .

چرا تموم شد من تازه الان اومدم بخرم دیدم نیست کی موجود میشه

سلام حدودا دو هفته ی آینده موجود میشه .

واقعا برای موجودی زیاد ممنون

سلام برای سفارش های تعداد بالا از طریق تلگرام شرکت با واحد فروش هماهنگ بفرمایید . متشکرم

سلام این محصول تفاوتش با اورجینال چیه

سلام محصولات اورجینال آردوینو تولید کشور ایتالیا بودند ولی سایر برد های آردوینو تولید چین هستند . از بابت کیفیت ولی تفاوت مشهودی وجود ندارد و عملکرد مشابهی دارند .

ببخشید برای پروژه های رباتیک مناسبه؟

سلام بله برای رباتیک هم میشه استفاده کرد . برای بررسی سوالات فنی میتونید در بخش انجمن سایت کافه ربات پرسشتون رو مطرح بفرمایید . متشکرم

چراغ قسمت L قبلا کامل روشتن می شدولی الان خیلی خیلی ضعیف روشن میشه دلیلش چیه ؟

لطفا این موضوع را در بخش انجمن سایت کافه ربات مطرح بفرمایید. متشکرم.

تفاوت این مدل با این مدل http://thecaferobot.com/store/arduino-uno-ch340g-board در چیست؟ و اینکه این مدل با کدام سیستم عامل ها سازگار است؟ سپاس

سلام تفاوت این دو برد در تراشه ی پروگرمر برد است و در نتیجه خروجی این برد ها هیچ تفاوتی ندارد. برد های آردوینو دارای سیستم عامل نیستند و تنها از طریق برنامه ی رسمی آن ها، پروگرم میشوند.

سلام، کابل همراه محصول هست؟

با سلام بله، یک عدد کابل به عنوان اشانتیون تقدیم می گردد

برای ثبت پرسش خود، لازم است ابتدا وارد سایت شوید